Serwisant / Service Technician (m/f/d) | wittgas.com

详细信息

Serwisant / Service Technician (m/f/d)

OBOWIĄZKI:

  • montaż, serwis, konserwacja urządzeń
  • wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • dokumentowanie przeprowadzonych prac
  • udzielanie wsparcia serwisowego i technicznego dla klientów
  • przygotowywanie kosztorysów

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, mechatronika, automatyka przemysłowa, mechanika gazów) mile widziani tegoroczni absolwenci w/w kierunków
  • mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie (praktyki)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność

PRIMARY DUTIES INCLUDE:

  • assembly, service and maintenance of equipment
  • performing warranty and post-warranty repairs
  • documenting the work carried out
  • preparing cost estimates
  • providing customer service and technical support

TOP CANDIDATES WILL BRING:

  • technical education (electrotechnics, mechatronics, industrial automation, gas mechanics)
  • experience and practical know-how in working on site is welcome
  • fluent in English written and spoken
  • availability to start work at short notice
  • willingness to travel

开始

立刻

地点

Ul. Bulwar Dedala 16A
54-130  Wroclaw, Polska
lub pocztą elektroniczną: Katarzyna.Skiba@wittgas.com

下载工作职位

Job Serwisant Service Technician WITT Polska

就业机会

Dr. Monika Biermann

请来电资询

+49 (0)2302-8901-126

提交咨询 请求回电

请来电资询

提交咨询 请求回电

专家咨询

您需要咨询?
我们给您电话!

现在提交回电需求